AT NALI BÜYÜSÜ

Evimizi, iş yerimizi, yaşadığımız alanları büyülerle ve tılsımlarla ya da muskalarla korumak bize miras kalan bir gelenek, bu gelenek atalarımızın bize bıraktığı bir gelenektir. At nalı büyüsü konusuna geçmeden önce, at nalının uğur getirdiği inancına değinelim, at nalı kullanılarak, eve bereket ve şans gireceğine dair inanç, bin yıllar öncesine kadar dayanıyor. Esasında biz bu inançlar hakkında çok uzun uzun konuşabiliriz. Ancak şu noktaya dikkat etmek gerekiyor, inanç, insanlara bir çok yarar sağlayabiliyor. At nalına hiç bir vefk terkip etmeden, at nalını evin kapısının girişine asarak, işlerinizin daha da düzeleceğine inanç beslerseniz, mutlaka az-çok bir etkisi olacaktır.

At Nalına Bağlama Vefki Yazma

At nalı büyüsü ise farklı kaynaklardan tesirler vereceği için, bunun inanıp inanmama ile ilgisi yoktur. Eğer at nalı üzerine bir vefk yazıldıysa, o vefke bağlı görevlendirilen hüddam, o görevi yerine getirmek için çalışacaktır. At nalının kendisi, zaten şans getirme konusunda pozitif bir üne sahiptir, bu nalın üzerine vefk işlenirse bu kez farklı etkiler ortaya çıkar. Mesela birinin sevgisini talep ediyorsunuz diyelim, bu durumda bağlama vefkini at nalı üzerine işlediğinizde, at nalı büyüsü yaptırmış olursunuz.

At Nalına Ayırma Vefki Yazma

Ya da birilerini ayırma amacıyla at nalı büyüsü yaptırmak istediğinizi farz edelim, bu durumda da cinlerin iki insan zihninde oluşturacakları duygular çatışacak ve çift, huzursuz olacaktır. Burada şu önemli soru akla gelebilir, büyünün gücü insan iradesinden daha mı üstündür?

Ne yazık ki iradesini eline alarak, onunla hareket eden insan sayısı az ve insanlar, rüzgar nereye eserse oraya yöneliyorlar. Sürücüsü olmayan bir tekne gibi, sağa sola savruluyorlar. Bu başıboşluk, büyü kaynaklı enerjilerin, boşluğu doldurma fırsatı yakalamasını sağlıyor.

Yani büyünün etkisi, insan iradesini yönlendirebiliyor. Büyü ile insanların düşünceleri değişebiliyor. Hayata bakış açıları 180 derece dönebiliyor. Bunun nedeni, insanın kendi iradesini ortaya koymaması ve işi oluruna bırakmasıdır.     Böyle insanlar kolayca büyüden etkilenirler.

Büyü Herkesi Etkiler mi?

Büyü, iradesini ortaya koyan güçlü insanlara etki edemez, musallata da kolay kolay maruz kalmazlar. Fakat bu iş kolay değildir, dış etkilerin düşünce ve davranışlar üzerinde etkisi vardır. Direnç gösterme motivasyonunu kaybeden insanlar, işe boş verdiklerinde, kolayca dış tesirlerin hükmüne girebilirler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Read More

ÖLÜM BÜYÜSÜ

Kırmızı büyüler içinde en tehlikeli ve en ölümcül olan büyü olarak bilinen ölüm büyüsü hedeflenen kişinin, ölmesini hedefleyen…
Read More

NOHUT BÜYÜSÜ

Nohut Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır Nohut büyüsü de karşı tarafın sevgisini kazanmak amacıyla nohut kullanılarak yapılan bir büyüdür.…
Read More

DİL BAGLAMA BÜYÜSÜ

Dil bağlama büyüsü genellikle kaynanalarından şikayet eden gelin ve damatların başvurduğu büyülerin başında geliyor. Evlilerin arasına karışan ve…